Sonic the hedgehog
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

sonic fansite

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sonic Unleashed

YazarMesaj
Radagast

Radagast

Kişi sayfası
para:
Sonic Unleashed Left_bar_bleue1000/1000Sonic Unleashed Empty_bar_bleue  (1000/1000)
karakter gücü:
Sonic Unleashed Left_bar_bleue1000/1000Sonic Unleashed Empty_bar_bleue  (1000/1000)
chao:

Sonic Unleashed Empty
MesajKonu: Sonic Unleashed   Sonic Unleashed Icon_minitimeCuma Nis. 03, 2009 3:30 pm

Merhabalar arkadaşlar bu başlık doğru yere mi bilmiyorum ama ben Sonic' in son oyunu Sonic Unleashed' i aldım ama oyunun sonlarına doğru takıldı, en son kaldığım yerde
Spoiler:
Ondan sonra oyun takıldığı için hikayeyi takip edemedim, sanırım orası oyunun sonuydu veya sonlarına doğruydu. Aranızdan bu oyunu bitirenlerin olduğuna inanıyorum, lütfen hikayenin devamını anlatır mısınız?
Very Happy
Radagast

Radagast

Kişi sayfası
para:
karakter gücü:
chao:

Sonic Unleashed Empty
MesajKonu: Geri: Sonic Unleashed   Sonic Unleashed Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 5:10 am

Neyse; hiç mesaj gelmese de sağolun. Very Happy Ben oyunu bitirmeyi başardım, bu arada benim yazmış olduğum Sonic Unleeashed incelemesine bu adresten ulaşabilirsiniz:
http://www.oyunlideri.com/article-53-Sonic-Unleashed-incelemesi.html

Sonic Unleashed
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sonic Fan Club
» sonic the hedgehog
» sonic the hedgehog
» sonic gifleri